Cunda’da başlayan hikayelerini evlilikle taçlandıran iki gencin, keyifle yapabilecekleri bir iş kurma hayali ile çıktıkları yolda vardıkları noktadır Cunda Eklercisi.

Birbirlerine olan sevgilerini yansıtarak ürettikleri günlük ve taptaze ekleri, gerçek meyvelerle, taze kuruyemişlerle ve kendilerine özgü formüllerle bir araya getirerek ortaya çıkardıkları bu lezzetleri sizler de çok seveceksiniz.

‘Ne yediğini bilmek herkesin hakkı’ parolası ile ürettikleri ürünlerde, tereyağı haricinde hiçbir yağ kullanılmazken, hazır karışımlar yerine kendi formülleri olan ev yapımı tadında krema ile alışılagelmiş çikolata sosu yerine, dünyanın en kaliteli çikolatalarının hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden hamur ve krema ile buluşturulması eşsiz bir sonucu ortaya çıkarmaktadır.

İlk olarak Ekim 2018’de Bursa ili, Nilüfer İlçesi, İhsaniye mahallesinde başladıkları bu yolculuğa, 2019 yılı Haziran ayında Özlüce Şubesini de açarak devam etmektedirler.

Hedefleri, önce tüm Türkiye’ye sonra da dünyaya bu lezzeti taşımak olan Cunda Eklercisi’nin büyüme serüvenini sosyal medya hesaplarından daha yakından takip edebilirsiniz.